BİR MİLLET DESTANI 15 TEMMUZ

BİR MİLLET DESTANI 15 TEMMUZ

15 Temmuz 2016 günü milletçe büyük bir destan yazdık.

Köprünün kapandığı andan itibaren darbeye izin vermemek üzere necip milletimizin sokaklara çıkması ile başlayan demokrasi mücadelesi, hain terör örgütünün etkisiz hale getirilmesiyle başarıya ulaştı.

15 Temmuz bu ülke için bir dönüm noktasıydı…

Çünkü 15 Temmuz ile bu millet; yönetim şekline ancak kendisinin karar vereceğini söyledi!

Çünkü 15 Temmuz ile bu millet; bir lidere inanmayı, o liderin önderliğinde vatanının bölünmez bütünlüğü için canını verebileceğini gösterdi!

Çünkü 15 Temmuz ile bu millet; söz sahibinin sadece kendisinin olduğunu söyledi ve kimsenin milletin iradesinden daha güçlü olamayacağını gösterdi!

15 Temmuz bir dönüm noktasıydı… Çünkü milletimizin içindeki kahramanların ortaya çıkmasına şahit olduk hep birlikte…

Köprüde kurşunlara göğsünü gere gere koşanların vatan millet aşkını, tankların önüne yatanların inancını, teröristlerin namlularının ucunda imanıyla dimdik duran kadınları gördük.

Attığı kurşunla mücadelenin seyrini değiştiren Ömer Halisdemir’in, köprüde oğluyla kurşunlara siper olan Erol Olçok’un ve daha nice kahramanın hala var olduğunu, içimizde olduğunu; bu milletin, söz konusu vatansa hiçbir şeyi gözünün görmediğine şahit olduk. Buna hem biz şahit olduk hem de tüm dünya, vatanını seven bu necip milleti bir kez daha tanıdı.

Bu vesileyle 15 Temmuz şehitlerimizi tekrar rahmet ile gazilerimizi saygı ile anıyorum…

Başta Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip Erdoğan olmak üzere bütün devlet erkânına güçlü duruşlarından, milletimizi, bizleri doğru şekilde yönlendirerek canları pahasına vatanımıza sahip çıkmalarından ötürü teşekkür ediyorum.

15 Temmuz’da bir destan yazıldı bu topraklarda… ve bu destanı millet yazdı, hep birlikte yazdık!

Şimdi ve daima… HAKİMİYET MİLLETİNDİR!

Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Metaverse’ü Anlamak

#Metaverse kavramı hayatımızda son dönemlerde popülaritesini artıran bir konu haline gelse de düşünsel geçmişi bugünden 30 yıl öncesine kadar dayanıyor. 1992 yılında Neal Stephenson’un “Snow Crash”

Devamını Oku »