MHP’Lİ UYSAL: CUMHUR’UN GÜCÜ TARSUS HALKINA HİZMETE DÖNÜŞECEK

MHP’Lİ UYSAL: CUMHUR’UN GÜCÜ TARSUS HALKINA HİZMETE DÖNÜŞECEK

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal, Cumhur İttifakı MHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Mahmut Tat’ın proje tanıtım toplantısına katıldı. Milletvekili Uysal “El eleyiz, gönül gönüleyiz. Biz; Aziz Atatürk’ün, Başbuğumuzun, Bilge Liderimizin, Cumhurbaşkanımızın evlatlarıyız. Büyüklerimizin evlatları olarak Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni, Tarsus’u 13 ilçemizi alacağız ve Cumhur İttifakı Belediyeciliğine kavuşturacağız. Mersin’e karşı sorumluluğumuzu yerine getireceğiz” şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayları saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Adayların programlarına katılarak destek olan Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal, Cumhur İttifakı MHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Mahmut Tat’ın aday tanıtım toplantısında önemli mesajlar verdi.

Yoğun kalabalığa hitap eden Uysal “İyi ki Tarsusluyum” diyerek şöyle devam etti;

“Bu kalabalık gösteriyor ki Tarsus hiç şüphesiz Mahmut Başkanımızı destekleyecek. El ele, gönül gönüle, yürek yüreğe başaracağız. Bu kalabalık dosta güven, düşmana korku salıyor. Kadim kent Tarsus’un gelişmesi ve profesyonel yönetilebilmesi için Cumhur İttifakı’nı seçmeniz gerekiyor. Devletin gücünü, imkanlarını hizmete dönüştürmemiz gerekiyor. Cumhur’un gücü Tarsus’umuza olumlu yansıyacak. Yapmanız gereken açıktır; Büyükşehir’de Serdar Başkanımıza, Tarsus’ta Mahmut Başkanımıza oy vermenizi istiyorum. Mahmut Başkanımız sağlık, sanayi, tarım, lojistik, turizm ve daha birçok sektörde projelerini açıkladı. Nüfusu oldukça yoğun olan Tarsus’ta hayata geçirilecek projelerle iş istihdamını artırmak ilk önceliğimiz olacak. Çalışan Tarsus, Türkiye’ye yetecek. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Toplantı, konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Instagram