MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYI DR. LEVENT UYSAL BAKLİYAT SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYI DR. LEVENT UYSAL BAKLİYAT SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Aday olduğu günden beri pozitif söylemleriyle dikkatleri üzerine çeken MHP Mersin Milletvekili Adayı Dr. Levent Uysal; Tat Bakliyat, Arbella Makarna, Armada Gıda ve Dervişoğlu Tarım Ürünleri firmalarını ziyaret ederek Bakliyat Sektörüne çıkarma yaptı.

Mersin de önemli sektörlerin başında gelen bakliyat sektörünün  yönetim kurulu üyeleri  ve çalışanlarıyla bir araya gelen Uysal; “Sektörün önde gelen  temsilcilerini dinliyoruz, sorunları ve projelerini öğreniyoruz ve çözümünü  ilerleyen zamanlarda birlikte planlayacağız” dedi.

Tat bakliyat firmasını  ve çalışanlarını ziyaret eden Dr. Levent  Uysal   Türkiye’nin en büyük ihracatçıların arasında olan Tat  Bakliyat’ın Yönetim Kurulu Üyeleri  ile bir araya  geldi. Yönetim kurulu ve çalışanların bulunduğu toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Memiş; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tat Bakliyat hakkında bilgiler verdi.  Her sene firmamız ISO 500 büyük sanayi firması listesinde yükselişini sürdürmekte, ve her sene artan ihracatımızla TIM 500 büyük ihracatçı firma listesinde de yer alıyoruz. 100 milyon dolar ihracat rakamı 100 ülkeye yaptığımız ihracatımızla Türkiye’nin en büyük gıda firmalarından biriyiz. Bakliyat, Bulgur, Pirinç ihracatçı firmaları arasında ise en fazla ihracat yapan 1. Firmadır” ifadelerini kullandı.

Dr. Levent Uysal ise sözlerine şöyle devam etti; “Sizler bizim gurur kaynağımızsınız. Sizler gibi firmalarımızın var olması bizim ülkemizin geleceği için çok önemli. Sizin gibi dünyada kendini kanıtlamış markalarımızın sayılarını Mersin de arttırmak için hep birlikte çalışacağız.”

Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Instagram