Levent Uysal’ın ‘Kendine Değer Katabilmek’ adlı kitabı raflarda yerini aldı

Levent Uysal’ın ‘Kendine Değer Katabilmek’ adlı kitabı raflarda yerini aldı

Akademisyen ve yazar Dr. Levent Uysal, geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini alan yeni kitabı Kendine Değer Katabilmek’i basın mensuplarına anlattı.

Dr. Uysal kitapta, kendi deneyimlerini özel teorilerle destekleyerek artı bir olmanın yollarını gösteriyor. 5.0 Önde Başlamak adlı kitabıyla ses getiren Nişantaşı Eğitim Vakfı Başkanı Dr. Levent Uysal’ın +1 Kendine Değer Katabilmek adlı yeni kitabı, Destek Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Dr. Uysal, tam bir deneyim kitabı olan +1 Kendine Değer Katabilmek’te kendi deneyimini özel teorilerle destekliyor, akıcı bir dille ve pek çok örnekle okuyucusuna artı bir olmanın yollarını gösteriyor.

Önceki kitabı 5.0 Önde Başlamak ile gelecekle ilgili kurulan düşünceleri ele alarak yarınlara bakıp geleceğe dair sorular sorup zihin açıcı yanıtlar veren Dr. Uysal bu kez geleceğe sahip olmanın yolunu, hayatın her alanında kullanılabilecek önerilerle ve kendi deneyimlerini bilimsel bilgiyle harmanlayarak çiziyor.

Herkesin kendini belli bir alanda mükemmelliğe ulaştıracak genetik yapısının olduğunu açıklayan kitapta başarıya ulaşmak için geriye kalan tek unsurun bunu keşfedip, uğruna pes etmeden çalışmak olduğu vurgulanıyor.

Kaynak: Türkiye İş Dünyası

Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Instagram