100. Yılda 100 Etkinlik

100. Yılda 100 Etkinlik

100. yılında 100 yeni etkinlik Türkiye Cumhuriyet’i için Doktor Levent Uysal tarafından planlandı. 100 yeni etkinlik haberimizi paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Başta Mersin olmak üzere Türkiye’nin bir çok yerinde planlanan etkinlikler yıl boyunca düzenlenecektir. Nişantaşı Eğitim Vakfı Başkanı ve Mersinli olan Levent Uysal tarafından duyurulan etkinlik müjdesi, başta eğitim olmak üzere bir çok alanda yapılacaktır. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Kurucusu olan Doktor Levent Uysal tarafından organize edilen etkinlikler, katılımcılarına bir çok fayda sağlamak amacıyla düzenlenecektir. Bu etkinlikler, Türkiye’nin kuruluşunun 100. yılında 1oo yeni etkinlik ile ülkemize faydalı yenilikler getirmeyi amaçlamaktadır.

Levent Uysal, Türkiye’nin lider kuruluşlarından biri olan Nişantaşı Eğitim Vakfı’nın başkanı ve İstanbul Nişantaşı Üniversitesi’nin de kurucusudur. Bir çok ödül ve başarılarının yanı sıra aynı zamanda bir girişimci ve yatırımcıdır. Girişimlerine ve yatırımlarına devam ederken, Türkiye’yi ileriye taşıyacak yenilikler geliştirmeyi de hedeflemektedir.

100 yılda 100. yeni etkinlik, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında ülkeye inovatif yenilikler getirmeyi amaçlamaktadır. Bu etkinlikler arasında, Türkiye’nin ekonomisi için önemli olan sektörlerde yeniliklerin gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. Örneğin, eğitim, teknoloji, turizm, tarım gibi alanlarda bir çok etkinlik yapılacaktır. Ayrıca, bu 100 yılda 100 yeni etkinlikler arasında, sosyal ve kültürel alanlarda da yenilikler gerçekleştirilecektir.

Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Instagram