“Çalmadık Kapı, Sıkmadık El Bırakmıyoruz”

“Çalmadık Kapı, Sıkmadık El Bırakmıyoruz”

Cumhur ittifakını oluşturan AK Parti ve MHP Milletvekili adayları ile her iki partinin teşkilatları ve MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Çamlıyayla’da Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı’nın verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi.

Gün boyu Çamlıyayla ve Sebil’de esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan AK Parti Mersin Milletveili adayı Av. Hakkı Meniz ve MHP Milletvekili adayı Levent Uysal, Mersin Milletvekili Baki Şimşek ve Cumhur ittifakını oluşturan partilerin il ve ilçe teşkilatlarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı’nın verdiği ve Cumhur İttifakın birlik beraberlik içerisinde gerçekleştirdiği iftar yemeğine, yoğun katılım sağlayan ittifak temsilcisi partilerin il ve ilçe başkanları, kadın ve gençlik kollarının yanı sıra vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

AK Parti Mersin Milletvekili adayı Av. Hakkı Meniz iftar yemeğinde yaptığı  konuşmada, “Bugün burada bizleri onurlandırdınız, iftar etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ederiz. Cumhur ittifakı olarak Türkiye Yüzyılı hedeflerimize ulaşana kadar durup dinlenmeden çalışacağız. Bugün Çamlıyayla ilçemizde Cumhur İttifakı tarafından düzenlenen iftarda hemşerilerimiz ile bir araya gelerek Ramazan’ın bereketini ve gönül soframızı paylaştık. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Bugünkü Çamlıyayla ziyaretimizde bizleri en güzel şekilde ağırlayan Çamlıyayla ilçe başkanımız sayın Durmuş Karakaya ve AK Parti yönetim kuruluna, iftar yemeği vererek bizleri onurlandıran  Çamlıyayla Belediye Başkanımız sayın İsmail Tepebağlı’ya, MHP ilçe teşkilatı ve emeği geçen kıymetli arkadaşlarımıza, bizleri bağrına basan Çamlıyaylalı hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.

-HAKKI MENİZ ÇALMADIK KAPI SIKMADIK EL BIRAKMIYOR

Mersin’in dört bir yanında seçimlere yönelik saha çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren ak Parti Milletvekili adayı Av. Hakkı Meniz, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmıyor.

AK Parti Milletvekili adayı Hakkı Meniz, Çamlıyayla ilçesi ve mahallelerinde esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek , onlardan Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye oy vermeye davet etti.

Recep Tayyip Erdoğan’a yeniden Cumhurbaşkanı yapmak için gecelerini gündüzlerine katarak çalışmakta olduklarını belirten Hakkı Meniz,”Mersin’in tüm içlerini adaylarımız, parti teşkilatlarımız ve partililerimizle birlikte ilmek ilmek dokuyoruz. Allah izin verirse Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız. Biz halkımızın sağduyusuna dün olduğu gibi bugünde güveniyoruz” dedi.

Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Instagram